Aralık 4, 2022
2023 seçimleri yaklaşırken, Millet İttifakı'nda Cumhurbaşkanı adayı krizi sürüyor.Birçok senaryonun geçtiği ve birçok ismin konuşulduğu "Altılı ...

2023 seçimleri yaklaşırken, Millet İttifakı’nda Cumhurbaşkanı adayı krizi sürüyor.

Birçok senaryonun geçtiği ve birçok ismin konuşulduğu “Altılı masa”nın üyelerinden Saadet Partisi’nin Gençlik Kolları Başkanı ve Konya milletvekili Abdülkadir Karaduman genel başkan Temel Karamollaoğlu’nu Cumhurbaşkanı adayı olarak görmek istediğini dile getirdi.

“GÖNLÜMDEN GEÇEN ADAY GENEL BAŞKANIM KARAMOLLAOĞLU”

Medya programcısı Adem Metan’ın YouTube röportajına katılan Saadet Partisi Gençli Kolları Başkanı ve Konya milletvekili Abdülkadir Karaduman partisinin genel başkanı Temel Karamollaoğlu’nu cumhurbaşkanlığına aday göstererek şu ifadeleri kullandı:

“Her siyasetçinin gönünde yatan aday kendi partisinin genel başkanıdır. Ben de bir Saadet Partili olarak, gönlümden geçen, hem kendi partim hem de Milli İttifakı adına genel başkanım Temel Karamollaoğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olması gerektiği kanaatindeyim.

Hem bilge kişiliğiyle hem siyasi tecrübesiyle, hem Türkiye’deki bürokrasi geleceğine dair yatkınlığıyla, birikimiyle, her toplum kesimiyle çok rahat ilişki kurabilme kabiliyetiyle birlikte, kendisinin aday olması gerektiği kanaatinde olan insanlardan sadece biriyim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir